Opis strony

Strona ta jest bazą wiedzy o grze Frater. Można tu znaleźć informacje o przedmiotach (zarówno zwykłych, jak i unikalnych), o ich przemianach, o czarach, potworach, o umiejętnościach postaci, a także o krainach, kodach do gry, czy różne ciekawostki związane z grą.

Prawa autorskie

Gra Frater (w tym jej części składowe w postaci historii, postaci itp.) oraz sama nazwa (w kontekscie tej gry), a także grafika użyta przeze mnie na stronie jest własnością studia Rebelmind ( http://www.rebelmind.com/ ).
Oficjalna strona gry: http://www.frater.rebelmind.com.

Strona powstała jako "fanowska" i jej celem jest pomoc ludziom grającym w grę Frater oraz pośrednio promowanie samej gry.
Autor nie odniósł żadnych korzyści materialnych ze stworzenia tej strony, ani z jej umieszczenia w internecie.

Grafika została obrobiona za pomocą programów Gimp oraz XnView. Jakość grafiki może z powodu obróbki odbiegać od jakości prezentowanej w grze.

Jak powstała ta strona

Stronę stworzyłem pierwotnie na własny użytek. Prowadziłem różne zapiski żeby pomóc sobie w planowaniu postaci (jakie umiejętności wybrać, jak rozdzielić punkty, jakie przedmioty wybrać i jak je ulepszyć, jakich używać czarów itp.). Później postanowiłem uporządkować swoje zapiski właśnie w postaci strony html, potem doszło jeszcze kilka pomysłów i tak powstała ta strona.

Jako że używam Firefoxa, strona jest przede wszystkim zoptymalizowana pod tę przeglądarkę i na chwilę obecną nie mam w planach dostosowywania jej pod inne przeglądarki (za co przepraszam). Nie jest to jednak zaawansowana technicznie strona i powinna być czytelna również pod innymi przeglądarkami (z tego co mi wiadomo, nieprawidłowo wyświetlają się tylko niektóre style).

Dopiero niedawno dzięki mojemu bratu umieściłem tę stronę w internecie (wcześniej nie miałem nawet takiego zamiaru) i musiałem dodać tę stronę (głównie chodzi o ten kawałek z prawami autorskimi) oraz poprawić parę rzeczy, żeby była bardziej zgodna ze standardami w3c.

To jest link do mojej strony domowej, gdzie można znaleźć linki do innych stron o grach komputerowych. Strony te są zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Można zauważyć, że ta strona nie jest jeszcze skończona - brakują zakresy niektórych bonusów dla rzeczy oraz obrazki i opisy unikalnych rzeczy. Jeśli ktoś znalazłby taką unikalną rzecz lub rzecz w sklepie z brakującą wartością bonusu, to może mógłby mi wysłać sejwa (lub nawet obrazek - screenshot). Mile widziane będą także opinie lub propozycje dotyczące strony. Mój adres to arek [kropka] wittbrodt [na serwerze] gmail [kropka] com.

Zakresy bonusów, które chciałbym uzupełnić to:

Brakujące przedmioty unikalne to:

Obrazki robię ze screenshotów rzeczy założonych - o takie screenshoty więc proszę. Poza tym chodzi mi też o statystyki i cenę zakupu takiego przedmiotu (też najprościej byłoby zrobić screenshota).